Aktualizacja oferty: 13.10.2022

Wdrożeniowiec aplikacji web

Rodzaj umowy umowa o pracę

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywności,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
  • umiejętność budowania i utrzymania dobrych relacji z klientem,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • dobra organizacja pracy pod presją czasu.

Twoje dodatkowe atuty:

  • wykształcenie techniczne,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub prezentacji,
  • doświadczenie w realizacji projektów informatycznych.

Zakres zadań:

  • konfiguracja i optymalizacja wdrażanych stron i aplikacji internetowych,
  • testowanie funkcjonalności tworzonych aplikacji oraz ich aktualizacji,
  • weryfikacja realizacji założeń przedwdrożeniowych oraz poprawności migracji danych,
  • szkolenia użytkowników z funkcjonalności i obsługi tworzonych aplikacji typu CMS,
  • współpraca z działem handlowym oraz zespołem IT podczas wdrażania projektów.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, w tym atrakcyjne premie,
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość szybkiego awansu,
  • pracę w biurze w centrum Bydgoszczy (tuż obok Focus Mall),
  • możliwość poznawania najnowszych technologii i oprogramowania,
  • udział w realizacji ciekawych projektów dla prestiżowych Klientów,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy, w gronie doświadczonych specjalistów.