Aktualizacja oferty: 13.10.2022

Programista Front-End

Rodzaj umowy umowa o pracę, dzieło lub B2B

Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów internetowych,
  • dobra znajomości budowania stron responsywnych w oparciu o HTML5 i CSS3,
  • umiejętność praktycznego zastosowania JavaScript, WAI-ARIA,
  • rozumienie działania przeglądarek internetowych i znajomość różnic między nimi,
  • dbałość o szczegóły i poczucie estetyki,
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywności,
  • umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i samodzielnej,
  • dobra organizacja pracy pod presją czasu,
  • znajomość programu Adobe XD/Photoshop.

Twoje dodatkowe atuty:

  • podstawowa znajomość PHP i MySQL,
  • znajomość podstawowych zagadnień SEO,
  • znajomość narzędzi webowych Google (Analytics, Tag Manager),
  • znajomość zagadnień optymalizacji wydajności stron internetowych.

Zakres zadań:

  • przygotowanie responsywnych szablonów stron internetowych pod CMS,
  • wprowadzanie modyfikacji wizualnych do istniejących aplikacji internetowych,
  • dostosowywanie interfejsu aplikacji pod wymogi dostępności WCAG.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, w tym atrakcyjne premie,
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość szybkiego awansu,
  • pracę w biurze w centrum Bydgoszczy (tuż obok Focus Mall),
  • udział w realizacji ciekawych projektów dla prestiżowych Klientów,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy, w gronie doświadczonych specjalistów.