Aktualizacja oferty: 10.01.2023

Junior Fullstack Developer (PHP, React)

Rodzaj umowy umowa o pracę, zlecenie, dzieło lub B2B

Wymagania:

  • znajomość PHP, Symfony, React,
  • znajomość baz danych MySQL,
  • umiejętność obsługi systemu kontroli wersji GIT,
  • umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i samodzielnej.

Twoje dodatkowe atuty:

  • umiejętność przygotowywania i czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność tworzenia stron zgodnie z obowiązującymi standardami UX/UI,
  • znajomość zasad testowania aplikacji,
  • znajomość Twig,
  • znajomość SCSS,

Zakres zadań:

  • budowa nowych i rozbudowa autorskich aplikacji. stron internetowych dla jednostek sektora finansów publicznych i firm,
  • optymalizacja wydajności tworzonych rozwiązań,
  • współpraca przy realizacji migracji danych z innych systemów,
  • tworzenie nowych aplikacji bazodanowych,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy analizowaniu, planowaniu i tworzeniu rozwiązań dla naszych klientów.

Zapewniamy:

  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło lub w formule B2B,
  • możliwość współpracy w częściowym wymiarze, w wybranych projektach,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, w tym atrakcyjne premie,
  • stały rozwój m.in. poprzez certyfikowane szkolenia,
  • pracę w biurze w centrum Bydgoszczy (tuż obok Focus Mall),
  • udział w realizacji ciekawych projektów dla prestiżowych Klientów,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy, w gronie doświadczonych specjalistów.